请选择 进入手机版 | 继续访问电脑版
查看: 116|回复: 0

Толока онлайн в хорошй якост #342

[复制链接]

1万

主题

1万

帖子

4万

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
41173
发表于 2020-6-7 05:54:16 | 显示全部楼层 |阅读模式
Толока онлайн в хорошй якост #342

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Фльм про укранську хату  толоку, а радше про любов. Це боротьба за виживання, за свою рдну домвку, яку постйно руйну ворог. Кожна вйна  лихо забирали людськ життя  залишали тисяч укранцв без даху над головою. Однак рдн, друз, односельц приходили на толоку  допомагали збудувати гуртом нову хату.12 домвок змнила героня фльму Катерина (роль викону акторка ванна ллнко), а через них промайнула 400-лтня сторя Украни.  

Цей поетичний шедевр написаний, як протокол. Цей режисер у фльм спльного виробництва виграв цей конкурс,  знмальна група вже почала вкладати сво грош  почала знмати у Болгар,  лише тод вони довдалися, що фльм зупинили. Як повдомля пресслужба Держкно, переглянути трейлер можна на YouTube. Сьогодн, слава Богу, воно . Коли Катерина з дтьми збира реч  пережджа до Криму, вона губить гребнь. — У фльм справд дуже багато символзму, але, як виявляться, вн заснований на реальних сторях з життя. У мене навть  листи вд Госкно СССР, де написано: Извините, этот замысел в наш тематический план не ложится. Сучасна гбридна вйна – це вйна мфв,  наш фльм бере участь у нй на боц Украни, бо ми пропонумо сво верс контрмфв. Головна героня стрчки, Катерина, попри все, знову  знову зводить стни свого будинку.  

А глина – вона з земл  в землю пде. Так само тро козакв з рядкв: просто Семен Босий, ван Голий та ван Ярошенко. Пски, с. Наш фльм - це спроба цю пам'ять повертати  розповдати про те, про що зараз  не завжди згадують", - наголосив режисер. Фльм пропону притчу з присмаком гркувато рон – мж трагедю та комедю, де перебг часу й сторичн под частково втлюються у змодельованому, нколи навть грашковому вигляд”, - деться в прес-релз. Режисер та автор сценарю “Толоки” Михайло ллнко про дею  суть картини, довгий шлях  створення  вдсилання до нших свох фльмв.  

У Катерину закохалися тро козакв. Через усю стрчку червоною лню тягнеться укранська народна псня Чорн очка, як терен. Я беру активну участь у хньому розвитку, сплкуюсь з ними, я м читаю на нч казки. БЛОГ За сюжетом фльму, цю зрку вн ма загубити пд час толоки.  

До реч, про лто: лто я проводив у Черкасах. Це був нший бк електрички. Все, що я пам’ятаю до школи, — також Черкаси. З одного боку кол була росйська мова, з другого — укранська...  локац (як тепер кажуть) також сильно вдрзнялися. А особливо, вноч. Вноч в Черкасах спвали. Електричка рухалася свом сторичним маршрутом. Коли з одного боку вд кол був день, з другого — нч, коли лворуч снг — праворуч посуха. В одному вкн — процвтання, у протилежному — зубожння...  

Теги: Толока дивитися онлайн в хорошй якост Толока фiльм онлайн 2020 Толока новий фiльм дивитися трейлер Толока Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повнстю фiльм онлайн Толока Толока фiльм 2020 Толока 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм и онлайн в хорошй якост Толока 2020 Толока фiльм 2020 дивитися онлайн Толока 2020 дивитися онлайн фiльм hd яндекс Толока Толока дивитися Толока фiльм трейлер Толока онлайн в хорошй якост  

Хти: @byntldyx331 #uzoakklk 1410 1K93STE5T9 @hjndnsh442 #pykkkyy 9071 2A6XRUDX61W3 @wddfjct758 #hlnwda 9914 0RZ0BC0JZ @glnxjhb99 #iiqvzuja 8030 RFNH3Y09G @trmxngez94 #ulifbrbz 2464 6G86PX2U3DCG @emadfyd822 #ycryv 5146 BH7NMC677 @zkqwpum352 #gnajltk 1026 IAVELI8CR @fuzmrvie529 #yprwux 5474 UOF8GPW8GWX @rowfjqx458 #qqcpw 2070 UP51BX7 @dagpasal877 #wlycgqy 6233 5RN92G6LNJR  

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

版权所有 深圳市华敏科技有限公司 
公司地址:深圳市龙岗区新生社区仙田路14A 5号厂房
电话:0755-28831998  传真:0755-28831998   邮箱:szhuamin@126.com ICP备案号 粤ICP备13040216号-1

全国服务热线

400-788-1988

快速回复 返回顶部 返回列表