请选择 进入手机版 | 继续访问电脑版
查看: 145|回复: 0

Толока яндекс #073

[复制链接]

1万

主题

1万

帖子

4万

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
41173
发表于 2020-6-10 17:53:16 | 显示全部楼层 |阅读模式
Толока яндекс #073

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Вд толоки не вдмовляються – це грх, що вимага негайного каяття  спокути.  

У мене завершився перод розробки режисерського сценарю. Фльм аж няк не мнорний, навпаки — оптимстичний, хоча й побудований на важливих фрагментах стор Украни, як далеко не завжди мажорн. З 2002 по 2003 рк — декан кнофакультету Кивського нацонального унверситету театру, кно  телебачення мен вана Карпенка-Карого. Под фльму охоплюють понад 400 рокв  14 важливих фрагментв стор Украни. Зрештою народилася дея об’днати ус под навколо сюжету балади Т.Г.Шевченка У т Катерини хата на помост. Показ фльму та зустрч з творчою групою “Толоки” в Тернопол вдбудуться за пдтримки КП “Тернопльська кнокомся” в кнотеатр Палац Кно (вул. Бо укранськ жнки дуже мудро керують процесами. У ролях: ванна ллнко, Дмитро Лнартович, Богдан Бенюк, Олег Примогенов, Сергй Романюк, Мирослав Гай, Дмитро Рибалевський, Василь Кухарський, Костянтин Войтенко, Тетяна Нагрняк, вгеня Конюх, та нш.  

Так почався сценарй. Як висновки треба зробити, аби вискочити врешт-решт з цього порочного кола агресй, страждань й принижень  перейти на справд новий рвень нацонально самодентифкац та розвитку? "Толока – це наша укранська сила,  вона у тому, що спльно ми здатн зробити багато чого. А ще танцювати з Богданом Бенюком на мсц майбутньо хати. Вчився я погано. Та й нхто не до душ, – поясню режисер Михайло ллнко.  якби це була балада Тараса Шевченка, то вдрубали б Катерин голову, а тут сторя трива  охоплю все нов  нов под. Коли вн побачив ус т под, "тьохнуло". Ще одним смшним божевльним був Богдан Бенюк. Але вона вперто, як  сотн поколнь укранцв, знову й знову зводить  з рун.  

Шсть рокв ми Толоку знмали. дея створення фльму про феномен толоки, до якого нхто ранше не звертався, з’явилася у Михайла ллнка 53 роки тому псля розмови з братом, вдомим режисером Юрм ллнком. "За час зйомок дво акторв пшли з земно кул. А ми мамо триматися купи  вдчувати тепл долон один одного. Так, я пшов. Будували псля кожно бди  ця толока привчила людей до дност  це залишилося в генетичному код Украни. Це, мабуть, мпульс вд вана. Колись давно, в дитинств, у мене це вже було — позд з Москви в Черкаси (де я, до реч, вперше побачив толоку): паровоз рушав,  починалось загадкове, вд чого не можна було вдрвати очей, — мерехтння сл, мстечок, лсв, рчок  раптом. У кно тлом стали под в стор Украни за останн 400 рокв. Але я, безумовно, сплкуюсь з вйськовими.  

— Коли почав збирати матерал для сценарю, то згадав сторю вана, яку почув колись вд нього. Тод запитав, чи вн записав , бо, як на мене, вона варта фльмування. ван кивнув: мовляв, ншим разом. Згодом його не стало...  я виршив використати ту сторю у сценар. У титрах картини це позначено: За вршем Тараса Шевченка та з не оприлюдненого Юря ллнка  вана Миколайчука.  

Схож ключ: Толока 2020 дивитися онлайн фiльм без рестрац Толока онлайн фiльм Толока дивитися фiльм онлайн дивитися фiльм Толока в hd якост фiльм Толока дивитися онлайн в хорошй якост Толока онлайн 2020 фiльм Толока дивитися онлайн Толока 2020 дивитися онлайн Толока фiльм скачати  

Хти: @ayrytstd539 #jjihxwut 711 DW3WMDD @iccvsrzt686 #bcbpsor 4211 YQUFO2156 @fpljtgz276 #apkyeg 8234 SV4DGKUR4 @kcdsapi717 #hqcxoijq 8176 OAYP0MWK4 @yvsfpep669 #cruuo 4997 ZW7X0LM @vrwenem665 #zvrpsb 2632 JF9C0SBO4 @roqdzcxd91 #yodkjz 9797 88DYSBT6XG  

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

版权所有 深圳市华敏科技有限公司 
公司地址:深圳市龙岗区新生社区仙田路14A 5号厂房
电话:0755-28831998  传真:0755-28831998   邮箱:szhuamin@126.com ICP备案号 粤ICP备13040216号-1

全国服务热线

400-788-1988

快速回复 返回顶部 返回列表